Well, think again! The Fashion Hero TV series celebrates diversity and welcomes all sizes, shapes, colors and ethnicities. This is your chance to become a role model and be the change you want to see in the world!
EXCITING NEWS! Casting for Season 4 is underway!
Grab this amazing opportunity and register now!
Δεν πιστεύατε ποτέ ότι μπορείτε να εμφανιστείτε στην τηλεόραση? Ξανασκεφτείτε το! Η εκπομπή Ήρωας της Μόδας εξυμνεί της διαφορετικότητα και υποδέχεται όλα τα μεγέθη, τα σχήματα, τα χρώματα και τις εθνικότητες. Αυτή είναι η ευκαιρία σας να αναστατώσετε τη βιομηχανία της μόδας, να γίνετε ένα πρότυπο και να είστε η αλλαγή που θελέτε να δείτε στον κόσμο! Στο τέλος κάθε μήνα, 10 νικητές θα ιδωθούν από τους παραγωγούς μας και ενδέχεται να παίξουν στην ερχόμενη σεζόν μας! Ο διαγωνιζόμενος με τις περισσότερες ψήφους θα κερδίσει τη θέση του απευθείας στην ερχόμενη σεζόν. Είναι μία ευκαρία ζωής που δεν θέλετε να χάσετε! ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ!